| Fwcwhejek a întrebat:

Buna, pot plati la ANAF online? Și unde?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti plati pe Ghiseul.ro, dupa ce iti faci cont.

| Fwcwhejek explică (pentru Ioandelasal):

Acum imi fac contul și as vrea sa va întreb la instituție, ce pun județul meu Giurgiu sau o localitate apropiată satului gen Bolentin Vale

| Ioandelasal a răspuns (pentru Fwcwhejek):

Nu stiu exact, nu mi-am facut cont.
Daca este vorba de trezorerie atunci pui judetul tau de domiciliu.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cont pe ghiseul.ro, cel mai simplu

| Fwcwhejek explică (pentru suntserios):

Acum îmi fac dar la instituție trebuie sa pun Giurgiu gen județul sau o localitate care este mai aproape de mine de exemplu bolentin vale?

| suntserios a răspuns (pentru Fwcwhejek):

Nu mai stiu care e procesul sa iti faci cont, l-am facut de mult. Dar trebuie sa pui adresa din cartea de identitate

| AnaD49 a răspuns:

Bună, da poți plăti online la ANAF pe platforma ghișeul.ro, însă întâi trebuie cauți în funcție de județul în care te afli..deoarece nu știu dacă toate instituțiile ANAF, din toate județele tarii sunt înrolate pe acea platforma

| Fwcwhejek explică (pentru AnaD49):

Dar stii cumva la care trezarorie platesc? La cea apropiată satului meu sau la trezararoria județului?