| anonim_4396 a întrebat:

poti baga bani in contul de pe paypal ca prin metoda paysafe, adica te duci la un aparat si iti scrii contul si pui bani si ai bani in cont?

1 răspuns:
| Elisabitaaa a răspuns:

O poți face pe internet,
iti infiintezi un cont de PayPal
il alimentezi prin transfer bancar din contul tau (functiune care nu se poate accesa pentru un cetatean roman) sau direct de pe cartea de credit (mai usor)
platesti din contul PayPal la comerciantii care afiseaza aceasta posibilitate
te poti folosi de PayPal prin intermediul PayPal plug-in pentru a plati chiar si la comerciantii care nu au implementat acest sistem de plata