| IANIX4vibe a întrebat:

Buna prieteni TPU!
as avea nevoie de parerile voastre.
acum un an am gasit un ceas Vixa Tipe20
era sa al pierd de cateva ori si intr'o seara am intrat si am cautat pe google
si am aflat ca e un ceas scump
as vrea sa vad ce credeti de urmatoare'le
eu l'am gasit pe o plaja din sardenia in fata unui hotel de 7 stele
eu cred ca e original dar pe fata scrie vixa tipe 21 iar pe spate scrie vixa tipe 20
el e un vixa tipe 20 dupa cum am vazut. oare poate fi schimbata fata?
dupa cum am aflat el e un ceas militar din franta din 1982
astept pareri si daca cineva e interesat de el sa ma contacteze la gav. tudor vi'l pot arata cu web sau sa ai fac poza

1 răspuns:
| blackcat99 a răspuns:

Wow. Esti cu adevarat norocos. Presupun ca este foarte valoros. Incearca pe eBay sau pe okazii.ro, nu cred ca iti va cere vreun certificat obligatoriu. Mult succes!