| iDangerous a întrebat:

Probabil va intrebati de ce un copil de 12 ani pune o intrebare la categoria "Afaceri si Financiar". Ei bine, tatal meu are o firma si nu stie o chestie si m-am gandit ca poate ii puteti da voi raspunsul. Intrebarea este : Care sunt declaratiile care le cer finantele, lunar, semestrial si anual pentru IMM-uri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://static.anaf.ro/......e_2011.htm ai calendarul declaratiilor fiscale ce trebuiesc depuse pe tot anul 2011 si contribuabilii care trebuie sa le depuna. Numai bine!

1 răspuns:
| myrazvy a răspuns:

Hello, contabila unde e? cu ce se ocupa?