| Caprariu_Vlad_2001 a întrebat:

Scuzati-ma daca am gresit cumva categoria. Sa trec la intrebare, am bursa de la dedeman, si trebuie sa am media peste 8 semestrial, acum media o am, dar daca am pe primul semestru 6 la o materie si pe al doilea semestru 4, mai iau bursa? Pe site scrie ca daca raman corigent, dar semestrial sau anual, la ce medie am, nu raman pe vara. Asta nu inteleg, va rog sa mi raspundeti!

2 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

Ai peste 8 SEMESTRIAL? Nu Ai 6, ai 4. Muuuult mai putin de 8. Chiar daca promovezi, pierzi bursa pentru ca nu te incadrezi conditiei de medie peste 8.

| Caprariu_Vlad_2001 explică (pentru kopli):

Am media peste 8, doar ca media la info o am 6 sem 1 si 4 sem 2