| michael26iul a întrebat:

Recent m-am angajat la o firma ca analist ajutor. Imi puteti spune care ar putea fi un salariu decent pentru acest post?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salariu decent, dar ăia la interviu nu ti au spus ce salariu primesti? Sau tu vrei mai mult decat î ti dau ei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de oraș. 2500 în mână ca începător ar fi mai mult decât decent.

| michael26iul explică (pentru sadrian46):

Eu primesc 1263 in mana

| johnnny123 a răspuns:

"Analist ajutor" nu înseamnă absolut nimic, este un titlu mult prea generic. Depinde în ce domeniu ești "analist ajutor", în ce companie, ce responsabilități ai, cât de bun ești, etc.

Una este să fii analist ajutor pe Wall Street și alta este să fii analist ajutor la o firmă de apartament care închiriază peruci.

| michael26iul explică (pentru johnnny123):

Sunt din Arad si lucrez in sql la o firma de finante banci din Italia, Finprom.

| sadrian46 a răspuns (pentru michael26iul):

Deci lucrezi online, de acasă, de la un birou de al lor, ai program de 8 ore, că nu înțeleg cum lucrezi din Arad în Italia.