| Dorneanu_Alex_1993 a întrebat:

Am incercat sa imi promovez pagina de facebook si am optat sa platesc prin Visa Electron facut la Banca Transilvania.Mi am inregistrat cardul, ei mi l au acceptat insa dupa prima zi de reclama Facebook a oprit totul spunand ca nu a putut fi retrasa suma respectiva de pe card.Am fost la banca, totul era in regula in ceea ce priveste cardul.Rugaminea mea pentru cei care platesc reclame pe Facebook este sa imi prezinte si mie modalitatea lor.Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Zekany_Andrei_1993 a răspuns:

O promovezi, doresti vizualizari? Like-uri?
Exista o multime de site-uri care iti pot da like-uri pentru o suma de bani...

Payd to like -oferi 5 $ pentru 100 like-uri(ca exemplu)

Microworks- Poti lucra pe el pentru bani sau poti da bani si altii sa lucreze...

Exemplu
Du-te pe pagina asta (pui link-ul tau de fb) dai like dai share la cv etc etc
Un lucru de genu costa 0.10$...

Sunt o multime de metode, gasesti si aici
Club ptc se numeste forumul...

Unii muncesc pentru bani altii dau bani pentru munca lor...
Succes