| Ginnos a întrebat:

Mi-a expirat cardul vechi si mi-au facut automat unul nou cei de la Raiffeisen, problema e ca nu e acceptat de Paypal, sa il adaug in cont. Cel vechi, Visa Electron a mers. Asta nou e Visa PayWave, doar Visa, fara electron. Deci Paypal accepta doar Visa Electron sau care e problema? Inca nu mi-au raspuns cei de la Paypal si banca mi-a zis sa astept raspunsul lor.

4 răspunsuri:
| CatalinMilan a răspuns:

Salutare! Pe card trebuie sa ai minim suma de 5 lei ca sa fie acceptat, incearca sa depui cativa banuti pe el si in caz ca nici atunci nu iti merge revino aici si iti explic ce poti facewinking

| Ginnos explică:

A, inca ceva, pe card am 0 lei, trebuie sa fie o suma pe el pentru paypal, o taxa ceva?

| CPAElites a răspuns (pentru Ginnos):

Trebuie sa ai minim 10 lei!

| Ginnos explică (pentru CPAElites):

A mers sa il adaug, dar nu mi-a luat acea taxa. stii cumva de ce? nici ei nu mi-au raspuns.