| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Am o mica curiozitatebig grinaca vreau sa vand ceva pe ebay, atunci cand mi se cumpara produsul, trebuie sa il trimit eu cumparatorului sau il trimit celor de la ebay, iar ei il trimit mai departe?

3 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Cand vinzi pe ebay este responsabilitatea ta sa trimiti coletul spre client. ca si pe olx sau okazii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu îl trimiți direct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vinzi ceva pe ebay, tu trimiti, si ai optiunea sa iti dea ei eticheta sa o printezi, deja platita. Iti ia automat din contul de paypal.
Cel putin afara asa e.