| jajajaja14 a întrebat:

Sunt nouă pe olx şi nu sunt sigură cum ar trebui să dau o comandă.îi trimit mesaj cumpărătorului şi îi spun că vreau să-i cumpăr produsul şi îi dau adresa la care trebuie să trimită?

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Poti sa ii trimiti mesaj dar mai bine ar fi sa il suni si sa vorbesti direct, unii nu prea intra sa verifice mesajele.

| Preotul500 a răspuns:

Contacti vanzatorul daca are numarul de telefon pus pe anunt. Daca nu il are, aveti la sfarsitul anuntului mai jos, emailul acestuia. Si ii puteti trimite acolo un mesaj cu comanda.