| AdriaNNN0722 a întrebat:

Buna seara, am vazut foarte multe anunturi de facut banii online dar nu erau adevarate.Se pot face bani online? Daca stiti niste modalitati de a face bani online asi dori sa le impartasiti cu mine. happy big grin

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Freelancer (ti-a dat cineva chiar site-uri)
videochat (stiu ca e la misto dat, dar... chiar se fac bani)
reclama... luata - sunt site-uri pe care faci 500eu pe luna dand click pe bannere, insa sa nu crezi ca e vreo minune, ajungi sa muncesti 8 ore pe zi pentru banii aia
reclama data, iti faci un site, II CRESTI POPULARITATEA sa ajunga pe prima pagina pe google cand da cineva search dupa domeniu in care e site-ul, si apoi pui bannere pe el, iar sa nu crezi ca e vreo minune, solutia e fumanta de 20 de ani, trebuie sa ai o idee NOUA, originala si mai ales EXTREM DE POPULARA ca sa faci bani din asta, echivalent la asta e insasi Youtube, unde daca reusesti sa iti faci un canal destul de popular castigi bani grupa mare, insa cuvantul cheie e POPULARITATE, fara, nu faci nici maruntis (aici exemplu ar fi pusti de 15 ani care nu numai ca fac bani dar primesc si console si jocuri pe gratis ca sa fie promovate pe canalul lor Youtube despre "walk-trough" gamez)

etc. (da, mai sunt si altele, de ex. stiu pe cineva care vroia sa fie antrenor de fitness, adica in loc sa se duca acasa la client, stateau pe conferinta video)

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, daca stii sa faci ceva. Intri pe un site de freelancing, iti alegi ceva de facut si faci. Nu te va plati nimeni sa dai clickuri sau sa vizionezi in gol reclame. Dar te va plati sa faci traduceri, contabilitate primara, programare, web-design.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca se fac bani, doar daca esti profesionist si esti angajat de o firma online care iti da de munca oficial.
Site-urile profesionistilor. unde se castiga bani buni, sunt:
www.freelancer.com
si www.upwork.com
Acum depinde in ce esti tu expert!

Ca copilas, nu vei gasi nimic de facut bani online, incearca sa faci ceva treaba pe langa casa, sa-ti dea parintii si buncii, de cheltuiala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stii sa faci pentru acesti pretiosi bani?

| Kogaion a răspuns:

Iti dau doar un sfat, nu intreba pe nimeni cum face bani, pentru ca nimeni nu o sa-ti zica, iar daca iti zice, mai mult ca sigur vrea sa-ti dea o teapa.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Netbet

| MrSnow a răspuns:

Bitcoin

| BogdanVasi a răspuns:

Frate faci si tu Video Chat. laughing glume.am ...Probabil sa iti deschizi un site De jocuri piratate, muzica sau mai stiu eu ce.