| mariacameliam a întrebat:

As dori sa cumpar un pui de bulldog francez.De ceva timp ma tot documentez pe internet despre aceasta rasa.Din pacate am auzit si citit multe reclamatii despre canise cunoscute din tara.Nu vreau sa achizitonez un caine cu probleme,asadar as vrea sa gasesc un crescator de incredere in zona Bucuresti, Ilfov. Daca ma puteti ajuta ar fi perfect!

2 răspunsuri:
| Iancu_Andreea_1992 a răspuns:

Buna ziua, daca ma sunteti interesat sa cumparati bulldog francez, am eu unul de vanzare. Il dau cu 800 de lei este mascul si are 1 an si jumatate.