| s0uNNd69 a întrebat:

Bună seara, am depus pe betano cu paysafecard și vreau să fac o retragere și spune că trebuie să fac retragerea prin metoda pe care am depus am înțeles și dacă fac asta aș putea să transfer banii din mypaysafe pe contul meu bancar?

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

În general, dacă ați depus bani într-un cont de jocuri de noroc folosind Paysafecard, atunci trebuie să faceți o retragere prin aceeași metodă. În cazul în care site-ul de jocuri de noroc la care jucați permite retrageri prin Paysafecard, atunci veți putea să vă transferați banii din contul Paysafecard în contul dvs. bancar prin intermediul Paysafecard.

Pentru a face acest lucru, trebuie să urmați pașii următori:

Accesați site-ul Paysafecard și autentificați-vă în contul dvs.
Accesați secțiunea "Retrageri" sau "Transfer bani" și selectați opțiunea "Transfer bani într-un cont bancar".
Introduceți informațiile necesare, cum ar fi numărul contului bancar și suma pe care doriți să o transferați.
Urmați instrucțiunile de pe site pentru a finaliza transferul.
Vă recomandăm să verificați întotdeauna termenii și condițiile site-ului de jocuri de noroc la care jucați înainte de a efectua o retragere pentru a vă asigura că înțelegeți toate regulile și restricțiile aplicabile. De asemenea, este important să vă asigurați că aveți suficienți bani în contul dvs. Paysafecard pentru a acoperi suma pe care doriți să o transferați în contul bancar