| AjutaPeTPU a întrebat:

As dori sa stiu daca magazinele online ofera produse in schimbul promovarii ( sa distribui poze,pagini, produse)? Am 30.000 de mii de urmaritori. Daca da, va rog sa imi spuneti ce magazine si cum pot lua legatura

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Contacteaza un astfel de magazin si discuta cu ei. Sa nu crezi ca magazinele mari gen eMAG sau cel vor face asa ceva... rezumate la magazinase mai mici

| Luiza995 a răspuns:

Încearcă pe https://mallcopii.ro s ar putea să accepte să ti dea un comision din vanzare, in cazul în care intrebarea mai e valabilă?