| Rubi91 a întrebat:

Ce parere aveti despre magazinele online? Ar fi o afacere buna? Ce produse credeti ca se cauta mai mult in astfel de magazine?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee buna.Destul de buna! Cartile eu le cumpar numai de pe net, si alte produce s-ar vinde produse de bucatarie sau accesorii din anii '70 sau '80 ori de ce nu chiar mai vechi si la cautare destul de mare sunt si hainele (de toate felurile) In viitor aceasta ''afacere''va creste multa lume luand ce au nevoie de pe net.Nu se mai obosesc sa mearga la shopping.

| Danιel a răspuns:

Magazin online, cu sediul amplasat in orasul tau, da. Este o afacere rentabila. Dar sa iti vina coletul din nu stiu ce parte a tarii, deja se percepe o taxa de curier, nu tot timpul dar depinde si de valoarea produsului livrat. Iar de cautat, se cauta cam orice, de la carti, rechizite, papetarie, vestimentatie si pana la electronice, cum spunea si Tina mai sus.

| Tinna17 a răspuns:

Este o afacere buna, pentru ca de obicei, in magazinele online gasesti produsele mai ieftine decat in alte magazine.Si iti dai seama, ca toata lumea cumpara ceva mai ieftin.De exemplu, sa zicem asa: cumpara 2 persoane, din magazin produsu` X la 40 de lei, si pe net, acelasi produs X, dar la 20-30 de lei, poate fi achizitionat de mai multe persoane, in mod sigur.happy
Si cel mai mult se cauta accesoriile, hainele, incaltamintea. electronice.happy