| numesiprenume0 a întrebat:

Bună seara! Cât timp durează să se transfere banii dintr-un cont in altul de la bănci diferite? Am făcut transferul acum, pentru banca de la care am transferat am primit confirmare că s-a aprobat, dar de la banca către care am transferat nu am primit nici o confirmare.
Ofer funda!

6 răspunsuri:
| Syphonaire a răspuns:

Buna seara, numesiprenume0! In general, dureaza 24h de la efectuarea tranzactiei, dar poate sa difere de la banca la banca!

O seara faina in continuare, bafta!

| Violleta2022 a răspuns:

Transferul de la o banca la alta se face in 24 de ore.

| sierra1 a răspuns:

A doua zi ar trebui să-i ai

| haileewatson a răspuns:

1-2 zile lucratoare

| davidadrianvladut1 a răspuns:

Vorbește cu banca ta

| francesca6728 a răspuns:

Salut, depinde de banca...la unele poate dura intre 1-3 zile lucratoare.