| Emilia31 a întrebat:

Buna seara, imi puteti spune daca pot vinde aranjamente florale de plastic sau naturale la domiciliu? Sau daca pot vinde pe site-uri gen olx. Nu vreau sa fac florarie pentru ca nu detin multi bani si nici spatiu asa de mare. Vreau sa castig doar niste banuti in plus. Va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu,
se poate, doar ca trebuie sa le dai la sugacii aia de la anaf bani.
daca se intampla de 2-3 ori pe an, e ok, dar daca faci un business din asta, trebuie sa le platesti la cateii aia umflati, taxe. si sa iti faci pfa sau srl,

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti incerca pe olx dar nu cred ca ai sanse sa le vinzi acolo, ca cei care stiu sa caute online, isi pot cauta si cumpara dupa site-urile chezesti, ca-s foarte ieftine.
Mai bine incearca la tarabe in piata, sau la pietele de duminica.