| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac un curs de aranjamente florale si suveniruri, iar diploma pe care o voi primi sa ma ajute sa imi deschid o florarie. De unde pot comanda materiale pentru confectionarea aranjamentelor florale din plante uscate? MS

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Www.eurocor.ro
si eu am terminat cursul si am deschis -intreprindere individuala- si merita
acum culeg diferite ierburi pe camp pe care le leg si le agat cu tulpina in sus si inflorescenta in jos
si spice de grau, ovas, orz, scaieti
toate se usuca la umbra cu cozile in sus
iar materiale panglici si diverse accesorii -incearca la Dragonul Rosu in Bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci in piata cosbuc