| Adrian5575 a întrebat:

Intrebare pentru cei care folosesc eToro. Il folosesc de cateva zile pe demo, iar de ieri a inceput sa nu mai mearga. Adica nu pot sa investesc in nimic (in conditiile in care am bani, iar piata este deschisa), nu pot sa inchid nici o tranzactie, chiar daca este piata deschisa sau inchisa, nu pot nici sa setez vreun ordin, absolut nimic nu pot sa fac. Am incercat si pe telefon in aplicatie, si pe browser, si pe PC si e la fel peste tot. Am deschis contul demo marti si a mers bine pana ieri. Ce ar putea sa aiba? Este destul de aiurea, daca bagam bani reali si facea figura asta? Ramaneam fara bani.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e cont demo, de asta.
O vrajeala mare eTORO asta. Ai grija in ce bagi bani. Eu zic sa ocolesti asemenea "metode de investitii".

| Adrian5575 explică (pentru anonim_4396):

Ma gandeam ca daca este cont demo, tine si el macar 30 de zile, nu 3-4 zile. Nici nu ai timp sa iti faci o idee, daca merita sa investesti bani sau nu. Am cautat niste metode de a investi niste bani si sa imi iasa ceva banuți, nu vreau sa ma imbogatesc, si am dat peste acest eToro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adrian5575):

Poate are niste limitari. Ai incercat sa contactezi suportul lor sa explici situatia?
https://www.etoro.com/ro/customer-service/