| Butoiash a întrebat:

Buna seara, mi-am pierdut recent buletinul si trebuie sa bag urgent bani pe cardul de la Raiffeisen...Prin ce metoda as putea? Bancomat cu optiunea sa il alimentez singur nu am gasit inca :/ Stau in Iasi... daca stiti vreo unul sa imi spuneti va rog, numai bine.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Roaga un prieten sa mearga cu tine si sa-i depuna. Daca cea de la casa este amabila poate sa-i bage pe contul tau si fara carte de identitate [buletine nu se mai facwinking ] pentru ca ea are la contul tau cartea de identitate scanata si poate compara fata cu poza.