| Xenoverse1 a întrebat:

Primesc o notificare de la Revolut ca trebuie sa imi alimentez cardul cu bani dar curierul inca nu ajuns cu cardul. Oare cum trebuie sa alimentez cardul inainte de ajunge curierul?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Contul de revolut il alimentezi cu alt card bancar ca si cum ai face o plata online

| flixbuster a răspuns:

Cand ti-ai facut cont Revolut ce pasi ai urmat? Unul din pasi era sa incarci 50 de lei in contul Revolut de pe un card bancar existent. Nici atunci nu aveai card Revolut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aplicatie vezi ca ai si un card virtual cu IBAN cu tot, faci tranzactie de la banca ta catre ibanul de pe cardul virtual. eu folosesc de vreo doi ani revolut si fac tranzactii des fara sa am card fizic ca nu imi trebuie.

| Xenoverse1 explică (pentru anonim_4396):

Deci trebuie sa am cont bancar in afara de Revolut?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ai Revolut, dar nu te-a interesat cum este treaba cu el. Bravo, esti roman.