| 4ever23 a întrebat:

Buna seara TPU! Ce acte sunt necesare pentru leasing auto si in cat timp primesti raspunsul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.credite-auto.ro/documente_necesare.php

| 4ever23 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult pentru raspuns! Dar mai am si eu o intrebare:-s, este obligatoriu sa dau un avans la inceput? daca da, cat % din pretul bunului?

| anonim_4396 a răspuns (pentru 4ever23):

Depinde de segmentul in care se incadreaza masina, societatea de leasing si banca creditoare. De exemplu, Tiriac leasing nu cere avans pentru segmentul de lux, sau cel 4x4.