| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU!
Elevii clasei a XI-a B din Colegiul Economic Buzau, cauta sponsori pentru o competitie liceala pe tema "Firmelor de exercitiu". Este un concurs anual al liceelor cu profil administrativ in care elevii trebuie sa faca si sa dezvolte firme virtuale. Grupul care va castiga va avea ocazia de a merge mai departe la faza nationala si la cea internationala. Sponsorii vor fi vizibili pe toate materialele noastre atat in tara cat si in strainatate. Avem nevoie de bani pentru a realiza cataloage,prezentari,website, etc. La fiecare targ vom multumi sponsorilor nostri, mentionandu-i pe fiecare in parte. Toti banii se vor depune in contul scolii, si se semneaza un contract de sponsorizare.Firma noastra se va numi "Design4You.Orice suma este importanta! Contact: cosminbogozi@yahoo.com.Detalii pentru aceste competitii gasiti pe http://www.roct.ro

1 răspuns:
| HowdidIgethere a răspuns:

Imi pare rau daca iti dau vreo veste proasta, dar liceele economice nu mai au nici o valoare din 2007. Legea contabilitatii nu permite sa mai tii nici o gogoserie. Trebuie sa fii in subordinea unui economist, care ia malaiul.