| flocirel a întrebat:

Buna seara tuturor. Exista vreo banca ce nu tine cont de faptul ca esti in banca sau ca a trecut o perioada de 2-3 ani de cand nu mai ai credite in derulare.Multumesc si sanatate.

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă au trecut 2-3 ani de când nu mai ai credite în derulare, înţeleg că ţi le-ai achitat pe toate. Dacă-i aşa, toate băncile te vor primi din nou în calitate de client chiar cu braţele deschise.
Dacă ai credite neachitate, hmm... cam greu - cred că niciuna pe criza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate banca din parc. Cum adica, ca esti in banca? si daca nu mai ai credite, ce? Nu inteleg, revino cu amanunte.
Ai credite neachitate si banca nu se ocupa de ele?