| Constantinescu_ValenTin_1998 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am si eu o intrebare daca cumva de stie cineva ceva. Am fost cam la aproape toate băncile din Craiova si nu gasesc să fac și eu o refinantare de credite, precizez ca am contractul pe o perioadă determinată. Stie cumva cineva ce banca din Craiova nu tine cont de Scoring-ul FICO?

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Nu-ti face nici o banca refinantare daca prezinti un risc prea mare de a nu rambursa creditul. In principiu, daca te-au respins 2-3 banci poti sa fii aproape sigur ca te vor respinge si restul, pentru ca toate au proceduri si reguli extrem de similare.