| VORTEX a întrebat:

stie cineva cam cat ar costa de facut o carte? adica eu compun poezii si vreau sa scot o carte, care credeti ca ar fi costurile cartii +costurile de publicitate? Astept raspuns.

2 răspunsuri:
| VORTEX explică:

Am uitat sa specific ca nu ar avea multe pagini cartea maxim 50. deci e o carte subtire.

| Alexandru_2799 a răspuns:

Te duci la o editura si te costa 1 milion originala si fiecare copie cate 20 de lei.winking
Adica depinde si de cate pagini vrei sa aiba cartea. Fundita :-> :*