| Raluca07SF a întrebat:

Buna, stie cineva cat este abonamentul la Telekom de Black Friday pentru telefonul Samsung Galaxy S8?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Https://playtech.ro/2017/black-friday-reduceri-electroit-celro/
Cu ocazia Black Friday, clienții pot opta, în limita stocului disponibil, pentru Samsung Galaxy S8 la preț de 1 leu, iPhone 7 32GB la 1 leu, Huawei P10 lite sau HTC Desire 650. Contează valoarea abonamentului și ce model dorești. Sunt detaliate aici ca să știi ce poți alege și la ce abonamente te bagi.

https://playtech.ro/2017/black-friday-reduceri-electroit-celro/

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pretul cu abonamentul recomandat Mobil 89
(89, 00 Euro/lună)
1 ron
parerea mea e ca nu merita, 89 de euro ori 24 de luni, deja s8 e la 2700 de ron

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Daca vrei sa ai tai sa iti can d cate un rinichi, poti sa tii-l cumperi la liber.Altfel nu ti-l lua.Tu vrei telefonul ala ca sa ai cu ce te lauda laughing copii, ce sa le faci.N ai nevoie de unul, sunt telefoane mai ieftine si la fel de bune, insa daca tot vrei un ecran curbat, ia ti S6 Edge/S7.

| RAY a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

9600 de ron iar telefonul costa 2800 de ron, cata bataie de joc

| Raluca07SF explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Am intrebat pentru cineva, dar daca tu asta percepi, treaba ta, mai bine raspunzi corect decat sa scrii un raspuns degeaba, care nu ma ajuta cu absolut nimic!