| anonim_4396 a întrebat:

Buna stie cineva de unde aduc istia din pitele mari telefoane de ultima generatie incepand de la Iphone, Apple si terminanduse pana la Sony Ericsson; + accesori la fel ca si acelea din magazine care se vand cu abonament?

3 răspunsuri:
| catalinrapo a răspuns:

Sunt furare de afara

| anonim_4396 explică (pentru catalinrapo):

Pai bine si cum le fura pur si simplu din magazine sau de unde?
Si la vama nu ai intreba de ce aduc aasa de multe telefoane sau stiu ca mai umbla politia prin piete ei nu stiu ca le fura de dincolo?

| catalinrapo a răspuns:

Le fura pur si simplu din magazin pe cele noi si de la oameni pe cele sh, la vama le ascunde pe unde pot, sunt si cazuri in care-i prinde pe la stiu eu ce vama si le confisca toata marfa, e o adevarata uzina afara in ceea ce priveste furtul de telefoane