| andreea0494 a întrebat:

Stiti cumva vreo firma care ar cumpara cartuse pentru imprimanta Brother la jumatate de pret?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Dar stiu cum sa iei cartuse si sa le reancarci singur la sfert de pret si fara bataie de cap: http://www.articoleuv.ro/....../index.php
Eu am o imprimanta Epson si asa fac. Cartusele se resteteaza de cate ori le incarci atingand doua puncte cu ceva metalic.

| andreea0494 explică (pentru Salontanul):

Eu vroiam sa le vand doar.Nu am nevoie de ele pentru ca nu am imprimata Brother.Am 70 de bucati si nu stiu ce sa fac cu ele. Daca mai ai informatii te rog sa ma ti la curent.