| Ioana_Nicoleta_1997_sFAT a întrebat:

Sunt din Baia Mare si as dori sa ma angajez ca promoter, sau pentru a impartii pliante prin oras. Imi puteti spune unde as putea sa imi depun cv, sau numar de telefon la care as putea incerca?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti,la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase,trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597