| Dan_Sebastian_1999 a întrebat:

Buna,sunt din Galati, am 16 ani jumate si caut un loc de munca,full time,ma poate ajuta cinevaa? cu un numar de telefon ceva! Lucrez in orice domeniu, munca sa fie!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Găsești diferite locuri de muncă aici: https://www.ejobs.ro/

| FoundYouLover a răspuns:

Bună! Nu sunt din orașul tău, dar cred că ai șanse să-ți găsești un job in vânzări.Dar să nu fii gestionar, nici casier, ca nu cred că la vârsta ta te vor lăsa patronii să lucrezi direct cu bani sau documente.Cel mai simplu ar fi să vezi dacă vreun mall angajează lucrător comercial si apoi sa mergi la interviu pentru postul ala. Unii patroni n-au grețuri să te angajeze dacă ai minim 16 ani și minim 10 clase.

| FoundYouLover a răspuns:

Dacă nu merge, poți să încerci să-ți iei doua joburi part-time.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa cu contract de munca realizand interviuri telefonice asistat de calculator
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/

| robertdima a răspuns:

Salut! Pana la implinirea varstei de 18 ani nimeni nu te poate angaja cu norma intreaga, poti sa gasesti part-time

| gabor1mihai a răspuns:

Buna tuturor, am gasit de curand un job pe internet si este 100% legal si adevarat, mi-au dat de curand un link pe youtube in care arata un interviu cu unu dintre creatorii site-ului si am gasit si pe internet persoane care spuneau ca au castigat bani din treaba asta, chiar unu a spus ca a scos 50 $ in 10 zile si chiar este 100% adevarat si NU este teapa, deci intrati pe site si sa facem bani impreuna, nu va spun mai multe ca toate le gasiti acolo :), acesta este link-ul de inscriere http://www.viespar.ro/? reff=3c4f63980f3... 8085d1267a, va multumesc pentru timpul acordat :)