| adeliz a întrebat:

Sunt reprezentant la Lady's doar de cateva zile si nu stiu:
1.Primesc si cadouri sau doar discount?
2.catalogul gratis de la inceput de campanie trebuie sa-l comand sau imi este trimis automat?
3.in cate zile de la comandarea produselor primesc coletul?
4. daca inscriu alti reprezentanti Lady's primesc discount? Cat? Adica daca inscriu doar un reprezentant primesc ceva discount, trebuie sa comande el de o anumita suma sau cum?
5.Pot avea dezavantaje daca inscriu reprezentanti? Adica am inteles ca daca un reprezentant inscris de tine nu-si ridica coletul eu trebuie sa platesc ceva taxa...; asa este?
6. Dupa ce am inscris pe cineva ca reprezentant il pot sterge?
7. As dori niste sfaturi, daca se poate...

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ellenaa98 a răspuns:

Si eu sunt! :*
1.primesti la comenzi mai marisoare mostre de parfumuri si probabil vei primi si un cadou de bun venit, atat! in rest doar discount :*
2.trebuie sa comanzi un singur catalog si nu il platesti, daca comanzi mai multe, platesti.
3.maxim 4 zile lucratoare, daca faci comanda prin curier prin posta, nu stiu.
4.nu cred ca primesti nimic, nu este o campanie atat de dezvoltata precum Avon, Oriflame, etc.
5.nu,nu este asa, cel putin din cate stiu eu.
6.nu stiu, sorry.
7.ce sfaturi vrei? :*
8.eu sunt deja.
9. poti pune mai multe intrebari pe siteul lor si iti raspund ei.
10. Sper ca te-am ajutat! puppy dog eyes :*