| anonim_4396 a întrebat:

este vreun reprezentant lady's pe aici? ma auta si pe mine cineva va rog? tocmai m am inscris ca reprezentant la lady's.catlogul pe care il primesc gratiut la inscriere trebuie sa il comand eu? sau il primesc automat? daca trebuie sa il comand eu cum stiu sa comand o singura bucata si catalogul sa fie pe luna aceasta, sa nu fie mai vechi? mersi si scuze categoria.o zi buna!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce iti mai ceri scuze dupa ce ai postat la Dragoste si sex?

| Mi16 a răspuns:

Buna! Odata ce te`ai inscris primesti automat catalogul, eu am dat comanda si aceasta a fost anulata pentru ca deja fusese 'declansata' comanda de catre site pentru ca m`am inscris, daca gresesti nu e nici o problema, poti trimite un mesaj sau sa vb cu un coordonator ceva si te ajuta cu placere.
Sper ca am fost de ajutor! Pa!