| edda a întrebat:

m am inscris reprezentant la lady'shappy am completat un formular pe net si...acum ce trebuie sa fac? o sa primesc un catalog prin posta sau trebuie sa comand eu unul? funda

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

In mod normal ar trebui sa-l primesti, dar pentru mai multa siguranta comanda tu unul! Succes!

| edda explică:

Ok multumesc!

| ஐRebyஐ a răspuns:

Matusa mea se stie bine la Lady's ci iti dau mesul ei si intreab-o multi oameni o intreaba este reprezentanta! i-dul ei este:alinaiovuta@yahoo.com,Sper ca te-am ajutat, dai buzz si intreab-o ce ai de intrebat!