| anonim_4396 a întrebat:

m-am inscris astazi ca reprezentant oriflame, si nu stiu... catalogul mi se trimite automat sau trebuie sa il comand eu? big grin

Răspuns Câştigător
| kimmii a răspuns:

Ti se trimite automat fundalove struck?

3 răspunsuri:
| smile1 a răspuns:

Pai vorbeste cu persoana la care te ai incris. daca inca nu ti a venit catalogul...comanda-l tu. dar normal ar fi sa ti l dea persoana la care te ai inscriswinking. bafta:*

| blondaa_2641 a răspuns:

Ti se trimite automat, dar daca totusi a trecut ceva timp si nu a venit ar fi bine sa comunici indrumatorului tau :* Sper ca ti-am fost de ajutor Fundita?batting eyelashes pupp

| tina23 a răspuns:

Cred ca ti-l trimit ei happy