| bartosh a întrebat:

sunt reprezentat lady`s nou, si nu prea stiu mult. Cum primesc bani pe card? si cum platesc?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu primesti bani prin metoda prin care depui. Dar exista si exceptii. Poti plati de exemplu cand iti soseste comanfda direct ramburs, adica la primirea coletului la Posta Romana sau la Curier. Iar banii este posdibil sa-i primesti din comisioanele tale din vanzari, iar nu de la firma Lady\s. Exista 2 tipuri de preturi: cele cu care cumperi tu de la Lady's si cele cu care vinzi produsele. Diferenta este profitul tau.