| TitiDrLove a întrebat:

Cine poate sa imi spuna va rog cat comision iti ia la un transfer international pe card? Adica daca vreau sa trimit in strainatate sau sa primesc bani pe card cat comision platesc?

Răspuns Câştigător
| LeMad a răspuns:

Salut,
daca faci plati cu cardul, nu ti se percepe comision.
Daca folosesti serviciul Internet banking, se percepe un comision, care poate sa difere de la o banca la alta. De regula comisionul este undeva in jurul sumei de 10 euro.
Pt transferul facut de la ghiseu, nu cunosc, dar poti sa mergi sa intrebi la cateva banci pentru a putea sa iti faci o parere!

1 răspuns:
| TitiDrLove explică:

Bine,mersi pentru detalii happy