| AlexandruRobertValentin a întrebat:

Buna,sunt Robert un baiat din Bucuresti cu 15 ani impliniti din februarie, cu o bicicleta in stare perfecta de functionare si caut un loc de munca in Bucuresti de genul de impartit pliante/ziare cu bicicleta.
Sau Promoter intr-un mall sau magazin.
Sunt din zona Damaroaia sector 1. Dar pot merge in tot orasul.

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Robert dacă cauți un loc de muncă postează anunțul pe un site pentru anunțuri ca
OLX, Piata de la A la Z sau altele.
Sau mai bine BestJobs. Este un site pe care îți faci CV-ul și îl poți trimite firmelor care postează oferte cu locuri de munca. Dar pentru împărțit pliante întreabă la marile magazine, la serviciul de informații dacă au nevoie de așa ceva.

1 răspuns:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. TPU nu este site de cautare joburi pe timpul vacantei. Poti incerca sa cauti prin supermarketuri. Succes.