| qqRamona a întrebat:

Vreau să devin reprezentant yves rocher, însă nu ştiu cum, adică nu cred că e ca la AVON nu?
Nu am mai fost niciodată reprezentant, aşa că dacă puteţi să-mi explicaţi cum pot ajunge să fiu reprezentant şi cum pot da o comandă.
(Am auzit că trebuie să te recomande cineva sau ceva de genul)
Mulţumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna, yves rocher nu e cu reprezentati. Poti sa dai comanda online direct de pe site, odata ce ai facut comanda in colet o sa ai si catalogul yves rocher, si poti si de acolo sa comanzi ( dar e un pic mai complicat, o sa vezi). Sunt si niste oferte, daca ai comanda de peste 60 de lei de exemplu, iti alegi un cadou ( un parfum, etc), sau un cadou surpriza, si mai e o oferta, daca recomanzi pe cineva, la fel primesti un cadou surpriza. Pentru mai multe informatii te sfatuiesc sa te duci pe site-ul yves rocher.

| qqRamona explică (pentru LaLaura):

Am comandat catalogul gratuit să-mi fie livrat prin poştă.
În cât timp vine? Voi suna şi voi face comanda! Mulţumesc mult!

| LaLaura a răspuns (pentru qqRamona):

In jur de o 1 saptamana ( 3-5 zile lucratoare, asa lucreaza posta romana).

3 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Sunt Gerlinde si sunt consultant Oriflame din 2011. Daca doresti sa te inscrii la Oriflame, te astept cu mare drag in echipa mea. Ma poti contacta pe:
- pagina https://www.facebook.com/lindemonablog
- facebook https://www.facebook.com/iuhasz.gerlinde
- email iuhasz.gerlinde@gmail.com
- telefon 0721752292

Pe scurt, avantajele consultantilor sunt:
- discount de 23%, 30% sau 40% in functie de valarea comenzii
- program de bun venit (pentru cei care sunt noi inscrisi)
- programe de loialitate
- programe de sponsori
- oferte extra-catalog
- oferte speciale pentru consultanti
+ multe altele.
Produsele sunt pentru toate tipurile de persoane, de la elevi la persoane peste 55 de ani. Au calitate foarte buna, atat produsele cosmetice, cat si cele de ingrijire zilnica sau accesorii.

Daca vrei sa devii consultant Oriflame, sa castigi bani si sa arati bine, te astept in echipa mea;)