| Dilaa98 a întrebat:

Bună :*! Cum se procedează dacă eşti reprezentant Avon,adică cum dau comandă şi cum primesc produsele? Să răspundă cine ştie,

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.avoncosmetics.ro/REPSuite/loginMain.page Te loghezi aici. Odata ce iti adaugi produsele in cos, trebuie sa poti da un checkout. Acolo o sa trebuiasca sa introduci adresa si detaliile livrarii. O sa scrii mai multe detalii pe site (daca esti reprezentanta) si o sa-ti spuna in cat timp ajunge comanda si in cat trebuie s-o platesti.

| Avon053 a răspuns (pentru CM7YRE):

Ca sa te inscrii ca reprezentntant trebuie sa contactezi un lider sa iti dea un nr de reprezentant si o parola si apoi poti sa te loghezi. Daca vrei sa te inscrii rapid si intr-o echipa de succes te rog sa suni la 0735856209.