| ImCalledLamă a întrebat:

Acum 3 zile am vazut cardul bancar langa fotoliu, l-am ridicat si l-am pus in geanta (geanta era pe fotoliu), acum vad ca nu mai e cardul, de cand l-am pus in geanta nu l-am mai vazut, geanta fiind a mamei, azi am fost la cumparaturi, nu a folosit cardul dar a scos bani din geanta, cand am ajuns acasa a cautat cardul si nu e, am cautat peste tot. I-am spus ce am facut eu dar nu ma crede, zice ca l-am ascuns eu. Eu chiar nu sunt cu banii si chestiile astea, zice ca buzunarul unde avea colierul era deschis.din nou, ce as putea eu sa fac, cu colierul..am 12 ani, si banii care ii avea cica erau umflati, de parca ar fi fost numarati...ce credeti? Maine oricum mergem sa anuntam.dar ma deranjeaza ca ma face pe mine mincinoasa.

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Tata...

| ImCalledLamă explică (pentru express11):

A zis ca nu.

| express11 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Din trei, unul a luat.tu-nu; mama-nu ca era al ei, itispun ca tatal tau i-a inumarat banii, si probabil i-a luat si cardul

| Drack550 a răspuns:

Gandeste-te bine cine a fost pe la voi zilele astea si cine o avut acces la geanta respectiva.Succes.

| ImCalledLamă explică (pentru Drack550):

Nimeni..doar eu, mama si tata

| victor30 a răspuns:

Cum adica erau umflati banii in geanta? Pai doar nu a tinut geanta nemiscata pana la magazin laughing doamne apara.