| iShadowz a întrebat:

Heii TPU. Ieri am fost la cumparaturi cu mama, si am vazut o bluza care mi-a placut [tin sa mentionez ca sunt mai pretentioasa, si nu imbrac chiar orice]. Deci era neagra, cu niste poze si niste scrise pe ea. Mie mi-a placut foarte mult, si vroiam sa mi`o cumpar, bineinteles cu banii mei, dar portofelul era in geanta mamei. Cand i-am aratat bluza, a zis ca nu vrea sa o cumpere, ca nu vede nimic asa, special, la ea si n`am nevoie de ea neaparat, ca ar trebui sa imi iau ceva ce "poarta toata lumea". Am stat si m-am rugat de ea si tot nu mi-a dat banii. Data viitoare chiar ca n`am sa mai las banii la ea, dar acum intrebarea e :cum fac sa o cumpar? [Funda!]

Răspuns Câştigător
| 1000bodies a răspuns:

Cere-i banii tai si ii spui ca ai nevoie de chesii pentru scoala sau reviste sau gasesti tu ceva laughing si te duci si o iei big grin

3 răspunsuri:
| Alyceee a răspuns:

M-ai dat gata cu "scrisele" happy

| iShadowz explică (pentru Alyceee):

Am corectat mai sus straight face

| iShadowz explică:

"Niste lucruri scrise pe ea" * -Sorry big grin