| merryann a întrebat:

TPU! Am 17 ani, sunt din Oltenia, Craiova si imi caut un job part-time. Are cineva vreo sugestie? Familia mea trece printr-o moment financiar ma greu si chiar as avea nevoie de niste bani de buzunar. Deci...cineva? Multumesc.

5 răspunsuri:
| banidebuzunar20 a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu, adauga-ma in lista bani_de_buzunar20@yahoo.com si iti voi da toate detaliile.

| alexandra_5530 a răspuns:

Incearca cu Avon, pentru inscrieri intra pe messenger la alexa16_alexa

| dinuionut a răspuns:

Asculta frate cauta pe net joburi sau pur si simplu ia-ti un raid si suna o sa gasesti imediat

| Myhai23 a răspuns:

Http://www.virtconomics.com/recruit/pfiknqjpp5alkxkgtggi

Eu iti recomand acest site. Eu reusesc sa fac ceva bani de buzunar :) bafta.