| Andrei1871 a întrebat:

Sunt licean de 16/17 ani caut de lucru part time Craiova

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vine primavara imediat si se deschid serele, gradinile de flori si zarzavat, deci iti vei gasi curand de munca.
Ori cauta-ti in jurul casei tale, la magazinele care au nevoie de muncitori necalificati, sa spele prin magazin, sa puna marfa pe raft samd.

7 răspunsuri:
| CassiCass a răspuns:

Buna! Eu știam că angajează la MC Donald's poți să te interesezi... Sau daca ai răbdare până se mai încălzește puțin că se vor deschide multe terase, tonete de înghețate, târguri (daca vrei și ești de acord sa fi plecat 2-3 zile). :-)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CassiCass):

La tonete de inghetata sau tîrguri se cauta fete.

| CassiCass a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mai sunt care angajează și băieți (mai rar dar sunt)

| Andrei1871 explică (pentru CassiCass):

Multumeac.