| LifeIsFine6243 a întrebat:

Am 20 de ani si lucrez la un exchange. Am o problema...si am nevoie de bani foarte repede. As dori sa stiu cum sta treaba cu imprumuturile la banca, de preferat la raiffeisen. Pt suma de 600 lei, cat e dobanda....si in cat timp pot plati? Multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru 600 lei mai bine incerca pe la 2-3 prieteni, nu te incurca cu bancile pentru atat

| LifeIsFine6243 explică (pentru suntserios):

Am rezolvat! traiasca parintii si prietenalaughing

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe finzoom.ro si acolo ai un calculator. Introduci datele si afli care banca are dobanda mai mica si cat este aceasta. La suma de 600 lei durata imprumutului nu va fi mai mare de 1 an.

| blaablaablaaa a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la banca si te interesezi acolo. Dar iti recomandat BCR are dobande mai mici.