| Alecsandra2597 a întrebat:

Am aproape 13 ani si sunt din Barlad. Parintii mei o duc foarte greu cu banii. Traim toti patru din somajul tatei de 400 lei si alocatia noastra de 82 lei. As vrea sa imi ajut parintii cu bani de aceea as vrea sa lucrez undeva ca bona pentru un copil mic sau sa plimb cainele...Imi plac foarte mult copii mai ales cei micuti si mi-ar place sa lucrez restul vacantei ca bona si in timpul scolii in weekend. Va rog daca aveti copii micuti sau prieteni, rude cu copii mai micuti va rog sa imi lasati un raspuns. (Fara glume proaste straight face )

Răspuns Câştigător
| micutzafinetze a răspuns:

Esti prea mica pentru a face asta este impresionant gestul tau de a incerca sa gasesti un ajutor dar varsta nu te ajuta ma bucur sa vad k inca exista astfel de copii in tara noastra cu o astfel de mentalitate

3 răspunsuri:
| justbelieve a răspuns:

Poti sa faci bani si pe net.trebuie doar sa te inregistrezi si apoi ei iti vor trimite mail-uri pe care trebuie sa le accesezi si atat.nu este un castig imens, dar decat deloc...mie mi-au prins bine;) fara investitii, spam-uri sau alte minciuni.asta este un castig sigur.intra aici pentru mai multe informatii http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa

| cosminutzu90 a răspuns:

Coincidenta..si eu sunt din Barlad..si am 14 ani happy. daca vrei.da-mi idul tau de messenger..si vorbim happy..al meu e cosmy_crew21