| Lumy2802 a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent! Acum 3 zile am sunat-o de pe telefonul fix o fata....Am vorbit cu ea 57 de minute si nu stiu cat o sa vina factura! Mi-e frica a o sa vina mult. URGENT!
PS:tin sa mentionez ca sunt pe reteaua telekom!
va rog sa imi spuneti un pret aproximativ! va rog!
Si ea era pe telefon mobil adica pe Vodafone!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aceea fata era pe aceeasi retea n-ai de ce sa iti faci griji pentru ca ai minute. Sper ca ti-am fost de folos cat de cat

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ce scrie in contract si ce tip de abonament ai siai sa afli si cat costa sau daca costa