| StefanCatalin1996 a întrebat:

Am o problema, am comandtat un telefon de pe net iar tipul mi-a cerut o suma in avans (40 lei) pe care sa o depun in contul lui bancar Raiffeisen. Stie cineva cum se procedeaza, de ce am nevoie(cat dureaza)?

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Dreaqu te pune sa dai bani in avans? asta ''pute'' a teapa de la 100 de kilometrii!rolling on the floor

| bitihacy a răspuns:

Nu se dau bani in avans pe net! Sa-ti trimita telefonul prin posta si platesti la ridicarea coletului. Pana atunci nu da banii ca ramai fara!

| xioliolioloix a răspuns:

Nu se dau bani in avans pe net! Sa-ti trimita telefonul prin posta si platesti la ridicarea coletului. Pana atunci nu da banii ca ramai fara!

| StefanCatalin1996 explică:

Am intrebat eu daca e TEAPA? Am intrebat cu totul alt ceva!