| Arome a întrebat:

Am o problema, am vrut sa platesc o facura online cu cardul, dar dupa ce am introdus toate datele nu am primit codul otp prin SMS pentru finalizarea tranzactiei. Au trecut cateva ore, codul tot nu l-am primit, iar pagina in care trebuia sa introduc codul nu o mai pot accesa (imi spune ca trebuie sa ii dau refresh). Intrebarea mea este daca este posibil, fara sa fi primit si respectiv introdus codul respectiv, sa se fi retras banii din cont? (precizez ca nu puteam da retrimitere la sms, factura in continuare scrie ca este neachitata si nu am aplicatie pentru a vedea cati bani mai am pe card)

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Am patit ca tine ieri, am incercat de vreo 3 ori sa platesc o factura, nu am reusit, banii din cont nu au fost retrasi. Am incercat azi si mi-a mers.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu s-au luat banii! Mai incearca! Sau ia legatura cu banca: s-ar putea ca numarul de telefon sa fie gresit. Gasesti numarul de telefon al bancii pe net.

| sierra1 a răspuns:

Cerifică-ți contul și tranzacțiile/operațiunile zilei

deși după cum spui

"nu am primit codul otp prin SMS ...este posibil, fara sa fi primit si respectiv introdus codul respectiv,"

nu s-a intâmplat nimic

| Arome explică:

Multumesc pentru raspunsuri!