| Teodor333 a întrebat:

Buna TPU am on intrebare de ce G2A imi ia cate 2 euro in fiecare luna nu m-am abonat la nimic si daca m-am abonat stie cineva cum sa ma dezabonez

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Dacă te-ai abonat și ai folosit cardul, îți ia cei 2 euro pe lună pentru că ei consideră plata recurentă (adică în fiecare lună) ca fiind implicită (default). Ca să scapi de chestia asta, trebuie să intri din nou acolo unde te-ai abonat, iar la setări plată să debifezi unde scrie "Recurring Billing"

| Teodor333 explică (pentru Hammurabi):

Treaba e ca nu stiu unde m-am abonat dar mai am o intrebare scuze dar cam unde te poti abona adica la ce ca eu nu m-am abonat la nimic sau poate e din cauza ca am incercat sa imi fac un cont G2A pay